Facabook Twitter Pinterest Instagram Android App

KOTA JN [KOTA] to GANGAPUR CITY [GGC] Trains and Seat Availability for 28 Sep

KOTA JN-KOTA (00:20)GANGAPUR CITY-GGC (02:08) 1hr 48mins
General: 1A 2A 3A SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (02:20)GANGAPUR CITY-GGC (04:40) 2hr 20mins
General: 1A 2A 3A SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (06:15)GANGAPUR CITY-GGC (07:58) 1hr 43mins
General: CC 2S
Tatkal: CC 2S

KOTA JN-KOTA (06:35)GANGAPUR CITY-GGC (08:30) 1hr 55mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (07:20)GANGAPUR CITY-GGC (09:15) 1hr 55mins
General: 1A 2A 3A SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (12:55)GANGAPUR CITY-GGC (15:10) 2hr 15mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (17:35)GANGAPUR CITY-GGC (20:50) 3hr 15mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (17:55)GANGAPUR CITY-GGC (19:38) 1hr 43mins
General: 1A 2A 3A
Tatkal: 1A 2A 3A

KOTA JN-KOTA (18:10)GANGAPUR CITY-GGC (20:20) 2hr 10mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

KOTA JN-KOTA (23:10)GANGAPUR CITY-GGC (01:00) 1hr 50mins
General: 1A 2A 3A SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A SL 2S