Facabook Twitter Pinterest Instagram Android App

SEHORE-SEH to UJJAIN JN-UJN Trains and Seat Availability for 28 Feb

SEHORE-SEH (04:51)UJJAIN JN-UJN (08:35) 3hr 44mins
General: 1A 2A 3A SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A SL 2S

SEHORE-SEH (08:29)UJJAIN JN-UJN (11:00) 2hr 31mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

SEHORE-SEH (09:26)UJJAIN JN-UJN (11:50) 2hr 24mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

SEHORE-SEH (13:31)UJJAIN JN-UJN (16:50) 3hr 19mins
General: CC 2S
Tatkal: CC 2S

SEHORE-SEH (17:18)UJJAIN JN-UJN (20:10) 2hr 52mins
General: 2A 3A SL 2S
Tatkal: 2A 3A SL 2S

SEHORE-SEH (18:49)UJJAIN JN-UJN (21:15) 2hr 26mins
General: 1A 2A 3A CC SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A CC SL 2S

SEHORE-SEH (20:58)UJJAIN JN-UJN (23:45) 2hr 47mins
General: 1A 2A 3A SL 2S
Tatkal: 1A 2A 3A SL 2S